Kategorie tematyczne

Kategorie produktowe

INFORMACJE O FIRMIE:
Zarejestrowany adres siedziby firmy:
Viper Paweł Macutkiewicz
ul. Krzywoustego 64/1,
70-251 Szczecin.
Firma zarejestrowana w CEIDG na podstawie wpisu:
Urząd Miasta, Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin.
NIP: 852-102-91-86
REGON: 812323105
Firma jest płatnikiem podatku VAT.

WARUNKI DOSTAWY:

Sklep internetowy www.dekoracjepolska.pl prowadzi sprzedaż artykułów znajdujących się w ofercie na stronie internetowej, zgodnie z przedstawionymi poniżej Warunkami Dostawy. Sprzedaż prowadzona jest w ilościach detalicznych oraz hurtowych. Minimalna kwota zamówienia jakie realizuje sklep to 20,00 pln.

Przyjęcie zamówienia:
Za pośrednictwem sklepu internetowego:
Koniecznym warunkiem przyjęcia i realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówieniowego oraz podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mailowego, przez zamawiającego .
Po przyjęciu zamówienia sprzedawca może dokonać jego potwierdzenia drogą telefoniczną lub (i) poprzez e-mail .
Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu pod warunkiem jednak, że w formularzu osobowym prawidłowo podał swój adres e-mailowy .

Telefonicznie: Zamówienia można też składać telefonicznie pod nr tel. 91 43-300-43 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 z wyłączeniem dni świątecznych i dni ustawowo wolnych od pracy.
W wyjątkowych przypadkach, po uprzedniej konsultacji z obsługą sklepu dopuszczamy przyjmowanie zamówień faxem.

Pocztą internetową: W wyjątkowych przypadkach, po uprzedniej konsultacji z obsługą sklepu dopuszczamy przyjmowanie zamówień e-mailem: dekoracjepolska@wp.pl

Zamówienie budzące poważne wątpliwości co do prawdziwości podanych danych, nie dające się potwierdzić lub nieprawidłowo wypełnione może nie być zrealizowane .

Termin otrzymania przesyłki: Na czas oczekiwania przez Klienta na przesyłkę składają się: czas realizacji zamówienia i czas dostawy przesyłki przez Pocztę Polską. Zwykle klient w zależności od zamówionego towaru i wybranego sposobu przesyłki otrzymuje zamówione produkty w terminie 2-7 dni.

Czas realizacji w wyjątkowych sytuacjach może się wydłużyć np. w przypadku chwilowego braku zamówionego towaru lub w przypadku towaru wykonywanego na zamówienie. Jednak w takim przypadku klient zostanie o tym fakcie poinformowany i poproszony o podjęcie decyzji o:

a) częściowej realizacji zamówienia
b) wydłużeniu czasu oczekiwania
c) anulowaniu całości zamówienia

Uwaga: zamówienia są pakowane i wysyłane od poniedziałku do piątku w dni powszednie. W soboty, niedziele i święta przesyłek nie wysyłamy. Produkty, przy których wymagana jest wpłata zadatku (wykonywane na zamówienie) wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu przedpłaty na naszym koncie.

Koszty przesyłki pocztowej/kurierskiej: Koszty przesyłki uzależnione są od wybranego sposobu przesyłki. Dla stałych odbiorców koszty przesyłki - według indywidualnych ustaleń.

Formy płatności: Gotówka przy odbiorze towaru.
Pobranie przy odbiorze przesyłki - należność pobiera doręczyciel.
Przedpłata w siedzibie firmy lub przelewem bankowym.                                     


Dowóz naszym transportem: Dla naszych stałych klientów w wybranych miastach Polski towar w ilościach hurtowych dowozimy bezpłatnie naszym własnym transportem.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć