Kategorie tematyczne

Kategorie produktowe

Minimalna kwota zamówienia jakie realizuje sklep to 20,00 pln.

1. Ceny wszystkich artykułów w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

2. Do każdej przesyłki z artykułami dołączana jest specyfikacja oraz paragon fiskalny chyba, że Klient w czasie składania zamówienia wyrazi wolę otrzymania faktury VAT oraz poda dane potrzebne do jej wystawienia.

3. Zamówienia są wysyłane zgodnie z podanymi „warunkami dostawy”.

4. Zamówienia na produkty opisane jako wymagające wpłaty zadatku lub wpłaty z góry realizujemy wyłącznie po wpłaceniu odpowiedniej kwoty na nasze konto lub po jej wpłacie w siedzibie naszej firmy. Nasze konto:

VIPER
BANK MILLENNIUM

24 1160 2202 0000 0000 5737 5193

Pełne dane - potrzebne do przelewów zagranicznych:

Nazwa: VIPER

Adres: ul. Krzywoustego 64/1

70-251 Szczecin

Polska

Nazwa banku : BANK MILLENNIUM

IBAN: PL 24 1160 2202 0000 0000 5737 5193

BIC/S.W.I.F.T. : BIGBPLPWXXX

5. Przedpłatę na nasze konto traktujemy jako zadatek dopiero w momencie przyjęcia zamówienia do realizacji, o czym Klient zostanie poinformowany.

6. Zamówienia opłacone z góry bez konsultacji z obsługą sklepu lub takie, na które dokonano przedpłaty, a które nie zostały przez nas potwierdzone i realizacja ich jest niemożliwa zostają anulowane a należność w kwocie równiej wartości wpłaconej na nasze konto lub w wartości pomniejszonej o koszty przelewu bankowego lub pocztowego zostanie wysłana do nadawcy w terminie do 3 dni roboczych na wskazane przez niego konto. Istnieje także możliwość odbioru w/w kwoty w siedzibie naszej firmy.

7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, bądź całkowicie je anulować, o ile nie jest ono w trakcie realizacji.

8. Klient nie może anulować lub zmienić zamówienia, które już zostało wysłane, lub sklep poniósł koszty związane z jego realizacją. W szczególności dotyczy to produktów na zamówienie.
Zawsze staramy się iść klientowi "na rękę”, dlatego w takim przypadku prosimy o pilny kontakt telefoniczny.

9. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane w witrynie informacje były aktualne sklep www.dekoracjepolska.pl nie gwarantuje, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń cywilno-prawnych. Samo złożenie zamówienia poprzez Klienta nie stanowi podstawy do reklamacji i w świetle Prawa nie jest zawarciem umowy kupna-sprzedaży.

Zastrzegamy sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia w przypadku jeżeli podana cena lub informacje podane przy towarze są wynikiem pomyłki lub jeżeli zamówienie

a) zostało złożone na nieprawidłowo wypełnionym formularzu
b) wzbudza wątpliwości osoby przyjmującej zamówienie
c) nie udaje się go potwierdzić
d) zostało złożone przez Klienta, nie przestrzegającego zasad niniejszego regulaminu

10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

11. Informacje o towarach zamieszczone na stronie Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

12. Zwrot pełnowartościowego towaru: Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz oryginalne opakowanie nie zostało naruszone. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być przesłane na piśmie wraz z towarem. Klient ponosi tylko bezpośredni koszty zwrotu rzeczy, czyli koszty odesłania produktu do sprzedawcy. Każdorazowo przed wysyłką prosimy o kontakt telefoniczny 091 43-300-43 lub e-mailowy. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 2 dni roboczych po otrzymaniu przez nas przesyłki na wskazane przez Klienta konto bankowe.

UWAGA: w żadnym przypadku nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem!

Wzory formularzy: Pouczenie o odstąpieniu od umowy i Oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

13. Jeśli po otrzymaniu przesyłki Klient stwierdzi, że którykolwiek z otrzymanych artykułów posiada wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne, proszony jest o kontakt i odesłanie wadliwego towaru na nasz koszt. Produkt wymienimy na pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy pieniądze. Jeżeli przesyłka, którą Państwo otrzymacie jest uszkodzona prosimy o złożenie reklamacji u doręczyciela przesyłki, lub w miejscu jej odbioru i natychmiastowe skontaktowanie się z naszym sklepem.

UWAGA : W przypadku zwrotu towaru należy uzgodnić drogą telefoniczną lub e-mailową sposób odesłania towaru. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo nieodebrania przesyłki! W żadnym przypadku nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem!

14. Dane wprowadzone podczas rejestracji konta w sklepie internetowym są wykorzystywane przez nasza firmę wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie Państwa danych w naszej bazie danych, co jest niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.
Nie udostępniamy, ani nie sprzedajemy danych osobowych naszych klientów innym firmom lub osobom. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, wszyscy zarejestrowani klienci mają prawo do wglądu do swoich danych, jak również do ich poprawiania lub usunięcia z naszej bazy danych.

15. Wszystkie spory mogące wyniknąć z tytułu umowy sprzedaży w sklepie internetowym będą rozstrzygane przez sądy powszechne w Szczecinie.

16. Złożenie zamówienia przez Kupującego jednoznaczne jest z akceptacją niniejszych ogólnych warunków regulaminu.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć